חיפוש

עיצוב חיוך ופנים: כי מגיע לך להיות הכי יפה שיש

מראה חיצוני הוא חלק בלתי נפרד מכרטיס הביקור של כל אחת. כשאת יפה, הכי יפה שיש, את זוהרת, וקל לך הרבה יותר להביא לידי ביטוי את האישיות. הפרגונים תורמים גם הם לאיכות החיים, ולכן טיפוח עצמי הוא השקעה משתלמת במיוחד. טיפולים מתקדמים מאפשרים לך לעצב את הפנים, כולל החיוך, בקלות ובלי לסבול, וכאן בעמוד תמצאי המלצות על 4 אופציות שמשדרגות את המראה באופן משמעותי.

החלקת קמטים בשיטות שונות

יש נשים שטוענות שהרוויחו ביושר כל קמט, ויש נשים שפשוט מחליקות אותם. כשיש שלל שיטות לטשטש קמטים, בכל האזורים של הפנים, גם לך כדאי להיות בקבוצה השנייה וליהנות מפנים חלקות יותר.
אופציה אחת היא מילוי עם חומצה היאלורונית. זהו חומר שממילא נמצא בגוף שלנו, אבל ככל שאנחנו מתבגרות הכמות שהגוף מייצר פוחתת. הזרקה פשוטה מחדשת את המלאי ומטשטשת את הקמטים בפנים, במיוחד אלה שסביב הפה: בין השפה העליונה לאף ומשני צידי הפה מטה לכיוון הסנטר.
אופציה שנייה היא בוטוקס. המונח המקצועי הוא בוטולינום טוקסין, ובמקרה הזה מדובר בחיידק שהמין האנושי למד לנצל לטובתו. האימפקט של זריקת בוטוקס הוא הפחתת פעילות שרירים נקודתיים שגורמים לקמטי הבעה בחלק העליון של הפנים: במצח, בצידי העיניים ובין הגבות. המיומנות הגבוהה שהתפתחה אחרי שנים רבות של הזרקות בוטוקס מייצרת דיוק מרבי, כך שמצד אחד הקמטים ייעלמו ומצד שני תישמר היכולת להביע רגשות.

עיצוב עצמות לחיים

חומצה היאלורונית מאפשרת לחולל עוד שינוי משמעותי לטובה בפנים: עיצוב עצמות לחיים ומילוי שקעים באזור הזה. התוצאה היא השבת הנפח שאבד ללחיים ומראה מלא חיים וחיוניות. חשוב להבין שעקב הידלדלות שכבת השומן התת עורית בפנים נשים רבות סובלות ממראה שקוע, וחבל. ההזרקה פשוטה מאוד, נטולת כאב, אורכת פחות מחצי שעה ומיד לאחריה תוכלי לחזור לשגרת היום שלך. עוד אופציה לעיצוב הלחיים היא באמצעות שומן עצמי, וגם לטיפול זה יש אפקט מידי מרשים מאוד.

הרמת פנים בחוטים

הליך מורכב יותר שמוביל לשינוי מקיף יותר בפנים הוא הרמת פנים בחוטים. זהו טיפול שמהווה תחליף יעיל להפליא לניתוח מתיחת פנים שלם, והוא מתאים בעיקר לנשים שמתחילות להתבגר ולא אוהבות את מה שנשקף מולן במראה. הרמת הפנים בחוטים היא למעשה הקדמת תרופה למכה, כך שעוד לפני שסימני הזמן הופכים בולטים מאוד לעין, ניתן לכך מענה נכון.
החוטים הם באופן טבעי חוטים ייעודיים שמחזיקים רקמות פנים שצנחו כלפי מטה בגלל היחלשות בלתי נמנעת של הרצועות שתומכות בהן. אחרי שמושכים בחזרה למעלה את רקמות הפנים הרלוונטיות, המראה חוזר להיות צעיר, ועוד תועלת משמעותית היא שהגוף מגביר את היקף ייצור הקולגן והאלסטין – שני חלבונים שתורמים לגמישות העור ולמראה מהודק ומתוח שלו.

יישור שיניים בלי גשר

ידע מתקדם מהווה בסיס גם ליישור שיניים בשקיפות מלאה ומקסימום נוחות, בלי אותו גשר מעצבן של פעם. יישור שיניים אינויזיליין מבוסס על קשתיות שמורכבות על השיניים כדי לפתור בעיות של חוסר סימטריה, מרווחים וכו'. הקשתיות מבוססות על תכנון מדויק לאחר סריקת הפה בטכנולוגיה מתקדמת, ורופא השיניים מחליף אותן בהתאם לקצב התקדמות היישור. הקשתיות שקופות ולכן לא מהוות מטרד אסתטי, וכמו כן ניתן לשלוף אותן בקלות מהפה – לצורך צחצוח יעיל, וגם כשיש אירוע ולא רוצים להיראות איתן. לאחר השלמת התהליך תוכלי לחייך בפה מלא ובלב שלם, וכידוע חיוך כזה משדרג מאוד את המראה וההרגשה.