חיפוש

מה זה אולטרפורמר ואיך זה עובד?

אולטרפורמר הוא מכשיר חדשני שצבר פופולריות בתעשיית היופי והאסתטיקה. אפשרות טיפול לא פולשנית המשתמשת בטכנולוגיית אולטרסאונד ממוקד בעוצמה גבוהה (HIFU) כדי להדק את העור, המטרה העיקרית של אולטרפורמר היא לעודד ייצור קולגן, וכתוצאה מכך למראה מוצק וצעיר יותר.

בניגוד לפרוצדורות קוסמטיות אחרות, אולטרפורמר אינו מצריך חתכים או הזרקות כלשהן, מה שהופך אותו לאופציה בטוחה ונוחה למי שמחפש התחדשות פנים וגוף. המכשיר פועל על ידי אספקת אנרגיית אולטרסאונד מדויקת ומבוקרת לאזורי העור הממוקדים. אנרגיה זו חודרת עמוק לתוך שכבות העור, מחממת את הרקמות וממריצה את ייצור הקולגן.

תהליך הטיפול כולל שימוש במכשיר כף יד הנמרח בעדינות על העור, הפולט גלי אולטרסאונד. גלים אלו גורמים להשפעה תרמית, וכתוצאה מכך להתכווצות סיבי הקולגן וייצור קולגן חדש. המיקוד המדויק של אנרגיית האולטרסאונד מבטיח שרק האזורים הרצויים מטופלים, ומותיר את הרקמות שמסביב ללא פגע.

אולטרפורמר הוא רב תכליתי ויכול לכוון לאזורים שונים בגוף, כולל הפנים, הצוואר, הזרועות, הבטן והירכיים. הוא יכול לטפל ביעילות בקמטים וקמטוטים עדינים. ההליך מהיר יחסית, כאשר רוב הטיפולים נמשכים בין 30 ל-60 דקות, תלוי באזור הטיפול.

מהן תופעות הלוואי האפשריות של אולטרפורמר? האם זה מתאים לכולם?

בעוד אולטרפורמר נחשב בדרך כלל בטוח ונסבל היטב, כמו כל הליך קוסמטי, ישנן תופעות לוואי פוטנציאליות שכדאי להיות מודע להן. חיוני לדון בהם עם איש מקצוע מוסמך לפני ביצוע טיפול. כמה תופעות לוואי אפשריות כוללות:

 1. אודם ונפיחות זמניים:
  לאחר הטיפול ב- אולטרפורמר, לפעמים חווים אדמומיות ונפיחות זמנית באזור המטופל. זוהי תגובה נורמלית ובדרך כלל נרגעת תוך מספר שעות עד מספר ימים, תלוי באדם. מריחת שקיות קרח או שימוש בקרמים מקומיים יכולים לעזור להקל על כל אי נוחות.
 2. חבורות:
  במקרים מסוימים, אנשים עלולים לחוות חבורות באתר הטיפול. הן בדרך כלל מינימליות וחולפות מעצמן תוך שבוע.
 3. רגישות העור:
  חלק מהאנשים עלולים לחוות רגישות עורית זמנית או חוסר תחושה באזור המטופל. זוהי תגובה נורמלית ובדרך כלל חולפת תוך מספר ימים. חשוב לעקוב אחר הוראות הטיפול לאחר הטיפול שסופקו על ידי המטפל כדי להבטיח ריפוי נאות ולמזער אי נוחות אפשרית.
  האם אולטרפורמר מתאים לכולם?
  אמנם אולטרפורמר הוא טיפול בטוח ויעיל, אך ייתכן שהוא לא מתאים לכולם. חיוני להתייעץ עם איש מקצוע מוסמך שיוכל להעריך את הצרכים הספציפיים שלך ולקבוע אם הוא האפשרות הנכונה עבורך.
  גורמים שעשויים להשפיע על ההתאמה של טיפול אולטרפורמר כוללים:
 4. היסטוריה רפואית:
  אנשים עם מצבים רפואיים מסוימים או היסטוריה של הפרעות עור יכולים להיות פחות מתאימים לטיפול . חשוב מאוד לחשוף את ההיסטוריה הרפואית המלאה שלך בפני המטפל כדי להבטיח את בטיחותך ואת יעילות הטיפול.
 5. הריון והנקה:
  אולטרפורמר אינו מומלץ לנשים בהריון או מיניקות וכדאי להמתין עד לאחר ההריון או ההנקה כדי לעבור את הטיפול.

ה-אולטרפורמר ללא ספק סלל את הדרך לעידן חדש בטיפולי עור לא פולשניים. היכולת שלו לספק תוצאות ניכרות ללא צורך בניתוח מייחדת אותו בתעשיית היופי. עם זאת, חשוב לקחת בחשבון את תופעות הלוואי האפשריות ולהתייעץ עם רופא מוסמך כדי להבטיח שזהו הטיפול המתאים לצרכים הספציפיים שלך.
בשיתוף LUV