הצערת פנים
למראה טבעי וצעיר יותר

ניתוחים פלסטיים וטיפולי אסתטיקה
תוך שמירה מלאה על בריאותך

אפשרות להלוואות דרך מימון ישיר עד 60 תשלומים

מעל 30 שנות ניסיון ואלפי לקוחות מרוצים

ליווי רפואי ויחס אישי בכל שלבי הטיפול

שימוש בחומרים מתקדמים באישור משרד הבריאות

לפגישת ייעוץ ללא עלות ופרטים נוספים

הצערה ושיפור קו הלסת - העלמת סנטר כפול ללא ניתוח

ד״ר וינברגר מסביר על הדגשת קו הלסת בתוכנית "הפרופסורים" בערוץ 13

הטיפול מתאים לצעירים בעלי סנטר קצר הסובלים מהעדר הגדרה של קו זווית הלסת. 

כמו כן, ישנם אנשים אשר במהלך השנים חלה אצלם היטשטשות של קו הלסת, אשר מקנה לפנים מראה נפול ("פני בולדוג").

הזרקות להצערת עור הפנים

טיפולי הזרקות משמשים למילוי קמטים, שחזור נפחים וטיפול במרקם העור טיפול בכל סוגי הקמטים:
  • קמטי הבעה
  • קמטים בצידי הפה
  • קמט בין הגבות
  • קמטי מריונטה
  • קמטים במצח
  • מילוי קמטים בעיניים

הזרקות שומן לפנים - טיפול לטווח ארוך

הזרקת שומן עצמי היא טכניקה מיוחדת במסגרתה שואבים תאי שומן מאזור מסוים מגוף המטופל ומחזירים אותו לאזורים בפנים בהם יש צורך בשיפור הנפח, תיקון עיוות או שיפור תפקוד מסוים.

ד״ר וינברגר מסביר על הזרקות שומן בראיון עם פרופ' רפי קרסו

ד”ר אבישי וינברגר - מומחה לכירורגיה פלסטית

ד"ר וינברגר, נחשב לאחד המומחים הבכירים והוותיקים בישראל בתחום הכירורגיה פלסטית והאסתטית, ד"ר אבישי וינברגר הינו גם חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ומשתתף תדיר בכנסים בארץ ובחו"ל העוסקים ברפואה אסתטית ובכירורגיה פלסטית וזאת על מנת לעדכן ולהתעדכן בחידושים הטכנולוגיים בעולם הרפואה בכלל ובכירורגיה הפלסטית והאסתטית בפרט.

 

הזרקת שומן לפנים - תמונות לפני ואחרי

התמונות באתר זה נועדו להפצת ידע והסברה רפואית בלבד

לקוחות ממליצים

‎אפרת קוממי מדרי
‎אפרת קוממי מדרי
קרא עוד
חוץ מאשר שהוא מוקצען הוא בנאדם מקסים שדואג לכול לקוח ולקוח שלו ממולץ בחום!
 קטי אשכנזי
קטי אשכנזי
קרא עוד
ממליצה בחום על ד'ר אבישי וינברגר.כלקוחה שלו מעל 20 שנה.סופר מקצועי.עם תוצאה שניראת טיבעית.אז תודה רבה.על האיכפתיות והדאגה .זה שווה הכל..
Yaffa Kastel
Yaffa Kastel
קרא עוד
דר אבישי רופא סופר מקצועי, מלווה בצוות מעולה. קיבלתי יחס אישי וחם. והתוצאות ברוך השם מעל המצופה.
 מזל קליין
מזל קליין
קרא עוד
רופא עם ידיים מבורכות צוות מדהים מזכירות מקסימות יחס חם אוהב ממליצה הכי הכי הכי באהבה
 ‎רותם אדרי יאמין
‎רותם אדרי יאמין
קרא עוד
ד"ר אבישי וינברגר רופא בחסד!!!! אומן, מקצועי, יחס חם, זמין 24/7 גם ביום בכיפור.. ממליצה בחום.. לא צריך לחפש...הגעתם למקום הנכון!!!!!!!
הקודם
הבא

לפגישת ייעוץ ללא עלות ופרטים נוספים

השאירו פרטים או חייגו עכשיו:

שאלות נפוצות

בניתוח אף פונקציונלי מטרתינו היא ליצור מעבר אוויר תקין, ישר, ונקי ממכשולים כך שתתאפשר זרימת אוויר תקינה דרך האף, הן בזמן מנוחה ושינה, והן בזמן עירות ופעילות גופנית מאומצת.

האף הוא האיבר המרכזי בפנים, הממקד אליו את מירב תשומת הלב. בניתוח אף אסתטי מטרתינו היא ליצור מראה אף נעים וטבעי, אשר מתאים למבנה הפנים ולעובי וגוון העור.

בניתוח אף פונקציונלי אני יוצר מסלול ישר ונקי ממכשולים לזרימת אוויר תקינה דרך האף.

לעיתים יש צורך לישר את המחיצה שבין שני צידי האף או להסיר חלק ממנה. לעיתים יש להסיר מבנים פנימיים אשר צמחו יתר על המידה (כונכיות או טורבינות) ואשר חוסמים את מעבר האוויר, ולעיתים יש צורך ביצירת הפרדה בין הסחוסים הצידיים של האף לבין המחיצה. 

כל הפעולות הללו יכולות להתבצע כחלק מניתוח אסתטי-פונקציונלי משולב, או במסגרת ניתוח פונקציונלי בלבד.

בניתוח אף אסתטי אני לרב מיישר את גב האף (מסיר גבנון או גיבנת), קובע את רמת הסלידה הרצויה, מגדיר את הזוית שבין הפה לאף וקובע את צורת קצה האף.

לעיתים יש צורך בשחרור שריר הגורם לצניחה של האף בעת חיוך או בשינוי גודל הנחריים. במידה והגיבנת שיש להסיר מגב האף גדולה, לרב נזדקק לביצוע שברים בעצמות גשר האף.

ניתוח אף מתאים לכל מי שסובל מהפרעה במעבר האוויר, אם בעת שינה או בעת מאמץ גופני. כמו כן ניתוח אף מתאים למי שמעוניין בעידון צורת האף, הקטנתו, או התאמתו למבנה הפנים.

ניתן לבצע ניתוח אף החל מסיום צמיחת האף, כלומר מגיל 16 ואילך. אם יש היסטוריה של שברים או חבלות משמעותיות באף, לפעמים נזדקק להערכה של יציבות שלד האף ע״י צילום או בדיקת CT טרם ההחלטה לבצע ניתוח.

במהלך השנה הראשונה חלים שינויים רבים במראה האף. בשבועות הראשונים לאחר הניתוח האף לרב בצקתי, ולעיתים נראה גבוה וסולד הרבה יותר מהרצוי. לאחר מספר שבועות הנפיחות נסוגה ומתחילים לראות את מראה האף האמיתי (יש לציין כי המנתח יודע איך יראה האף כבר במהלך הניתוח, טרם הופעת הנפיחות).

תהליך ההחלמה מסתיים לאחר כשנה מהניתוח ואז מתקבלת התוצאה הסופית. ישנם מטופלים אשר שנים רבות לאחר הניתוח מרגישים שהאף גדל ביחס לפנים. מצב זה הוא אשליה אופטית ונובע מאובדן נפח בפנים (בעשורים המאוחרים של החיים) ושינוי היחס שבין גודל האף לבין גודל שאר איברי הפנים.

כן. מלבד החלוקה לניתוחי אף אסתטיים ופונקציונליים, קיימת גם חלוקה לניתוחי אף פתוחים וסגורים. ניתוח אף סגור הוא ניתוח המבוצע דרך חתכים בתוך הנחיריים ואין שום סימן חיצוני לניתוח.

ניתוח אף פתוח הוא ניתוח שבו חותכים את חלקה התחתון של המחיצה שבין הנחיריים, חושפים את שלד האף, ולאחר מכן סוגרים בחזרה. במצב זה נשארת צלקת זעירה על חלקה האחורי-תחתון של המחיצה שבין הנחיריים. קשה מאוד להבחין בצלקת זו  במבט חזיתי.

אני מבצע הן ניתוחים סגורים והן ניתוחים פתוחים. כאשר יש צורך בגישה לאזורים נסתרים באף, אבחר בניתוח פתוח. בכל שאר הניתוחים (רב הניתוחים) אעדיף ניתוח סגור אשר אינו משאיר סימנים על העור כלל.

תלוי. ניתוח אף יכול להיות פשוט או מורכב. בהתאם לכמות הפגמים שיש לתקן, וסיבוך הפעולות שיש לבצע. במידה ומדובר בניתוח אף מורכב אשר יקח מס׳ שעות רצוי לא לשלבו עם עוד ניתוח.

במידה ומדובר בניתוח סטנדרטי ניתן לשלב עם ניתוחים אחרים. יש לזכור שהאף הוא לא אתר סטרילי, ולכן שילוב של ניתוח אף עם ניתוחים אחרים מעלה את הסיכון לזיהום ודורש התייחסות ספציפית.

בניתוחי האף שאני מבצע, המטופל/ת לרב יוצא/ת עם גבס על האף וטמפונים מיוחדים לניתוחי אף בנחיריים. את הטמפונים נוציא בימים הראשונים לאחר הניתוח, ואילו את הגבס אני מסיר בין 7-10 ימים לאחר הניתוח.

לרוב ניתן לשוב ללימודים או עבודה משרדית לאחר כשבועיים (בשלב זה לרב חלק ניכר מהנפיחויות ושטפי הדם כבר נעלם), אך ישנן עוד מגבלות רבות עד כשישה שבועות מהניתוח (הימנעות ממאמצים, מחשיפה לשמש, מרחצה בים או בבריכה, מהרכבת משקפיים וכו’).

ניתוחי אף מתאפיינים בכאבים ברמה בינונית, המוגבלים לימים הראשונים לאחר הניתוח, וניתנים לשליטה באמצעות תרופות נוגדות כאבים.

כבכל ניתוח, קיים בניתוחי אף סיכון לדימום וסיכון לזיהום. אלו סיכונים נדירים ביותר ואני משתמש במהלך הניתוח בחומרים אשר עוזרים לצמצם סיכונים אלו, כמו גם להפחית בכמות הבצקות לאחר הניתוח.

סיכונים אחרים בניתוח אף כרוכים בפגם אסתטי או בפגיעה במעבר האוויר. אלו מצבים נדירים אשר ניתנים לתיקון בהתערבות נוספת.

לסיכום: מדובר בניתוח בטוח ונפוץ, הכולל אפשרויות רבות לשיפור איכות החיים הן מבחינה קוסמטית והן מבחינה נשימתית.

ניתוח אף מתאים לנשים וגברים החל מגיל 16 המעוניינים לשנות את מראה האף ולמי שחוו בעבר חבלה או שבר, או סובלים מהפרעה במעבר האוויר.

במהלך הניתוח אני מקפיד על ביצוע ניתוח בטוח, על התאמת האף למראה הפנים, ועל השגת מראה טבעי ולא ״מנותח״.

טיפולים נוספים שיכולים לעניין אותך

פרטי התקשרות

מרפאת ד“ר אבישי וינברגר היא בעלת ניסיון רב במגוון רחב של תחומים השייכים לרפואה הקוסמטית ולכירורגיה הפלסטית. 

© 2019 All rights reserved